אודות יוסי ואיילת מייסדי GLAMPER

הי, שמי יוסי, אותי תראו בבדרך כלל מאחורי הקלעים, מוודא שכל מה שרציתם אתם מקבלים במסגרת גלמפר.

בדרך כלל שואלים אותי, "יוסי, למה אתה כל כך שקט?" והשאלה השניה היא: "איך גלמפר והסיפור של הקרוונים עם האוכל התחיל?". האמת, שכמו כל דבר טוב, גם זה קרה די במקרה.

מסעדת פופ-אפ ניידת: דיינר אמריקאי בכנרת, גלמפר

מסעדת פופ-אפ ניידת שהקמנו בכנרת

 

עשרים שנה שירתתי בשירות הביטחון במדינה, במהלכן שהינו בשליחות בפריס (שנתיים וחצי, זוג צעיר בתחילת שנות העשרים שלו) ובבנגקוק (שלוש שנים, בתור משפחה).
במהלך השירות, ביליתי רבות בנסיעות בעולם, בשדות תעופה ובמקומות נידחים. לאחר השחרור, עבדתי בחברה אמריקאית גלובלית בתפקיד בציריך. שם, כבר הייתי מוכר בחיפושי הקולינריים אחר נקניקיות שוויצריות מובחרות. יום אחד מצאתי את  עצמי מגיע ל"דוכן" על שפת האגם בציריך ו…שהו, התלהבתי, שלא לאמר – התאהבתי.

הפוד טראק שראיתי היה נגרר כסוף של חברת Airstream ממנו הוציאו נקניקיות משני סוגים עם לחם מסורתי ורטבים. לאחר בירורים והתעניינות הגעתי למפעל היצרני בגרמניה המשווק באירופה את Airstream והמרכיב הבלעדי בעולם של תצורת דיינר (מטבח שף).

לא רק אני התאהבתי, אלא גם אשתי, איילת. 

בתקופה זו של השהות של יוסי בציריך, אני, איילת, הייתי עסוקה בארץ בלימודי יום (ולילה) של אדריכלות ועיצוב פנימי בביה"ס להנדסאים בשנקר בתל אביב. זאת, לאחר קריירה של עשרים שנה בראיית חשבון וניהול כספים בכיר בחברות.

בעוד שנינו חושבים על המשך חיינו המקצועיים בשנת הארבעים לחיינו, החלטנו ללכת על המיזם העיסקי ולפתוח עסק ליבוא ושיווק של נגררים איכותיים תוצרת אירופה. לקחנו כספי חיסכון והשקענו במוצר הראשון והמלהיב ביותר – Diner 1 הכסוף מבית Airstream . התהליך ארך כשנה של בירורים, בדיקות, תחקירים ופגישות מול משרדי ממשלה ואחרים, ולבסוף במאי 2015 נחת בארץ ערום וחשוף מבטן אונייה בנמל אשדוד, ה Airstream הראשון בארץ.

Airstream דוכן נייד לאירועים , השקות וקד"מ מבית גלמפר

מצויידים בשיווק בלעדי של מוצרי היצרן הגרמני (ROKA) בארץ ובהבנה שיש בידינו "מוצר זהב" המתאים מאוד לקידום מכירות נודד ולפרסומות, התחלנו את המיתוג, והשיווק והפיתוח העסקי תוך חקירת שווקי הלקוחות הפוטנציאליים שלנו.

מאז, אנו חדורי אמונה שהקהל שמחפש את הקסם, החווייה, האיכות, היופי והמקצועיות של המוצרים שהבאנו (הדיינר, הגריל בר והבאגי) ימשיך וישכור אותם וכבר מתכננים את המוצרים הבאים שנביא לארץ.

בשוק המקצועי, אנו ממשיכים ושואפים להביא את חוויית FOOD TRUCK לרחובות ארצנו ולשמח בה הן את השפים על סוגיהם והן את הקהל שיפתחו בפניו אפשרויות חדשות לאוכל רחוב בהגשה אישית ונודדת

ABOUT-US-1

 

     למי הFOOD TRUCKS מיועדים?

לכל החוגגים, אוהבי העיצוב, הדברים המיוחדים, למפיקי אירועים שרוצים לחוות את האירוע בצורה של Free spirit,חופש, אוירת פסטיבל והמון שיק קלאסי.

 

אילו מוצרים יש לנו?

DINER ONE– קראוון מטבח שף של חברת airstream  DINER ONE– קראוון מטבח שף של חברת Airstream

GRILL BAR  -  מטבח נייד להכנת והגשת מזון על הגריל  GRILL BAR  –  מטבח נייד להכנת והגשת מזון על הגריל

COOL  BUGGEY -  טרקטורון להגשת משקאות וגלידות בשטח COOL  BUGGEY –  טרקטורון להגשת משקאות וגלידות בשטח

איך משכירים את הקראוונים?

שלב א: היכרות עם הלקוח – משוחחים עם הלקוח אודות הרצונות, הקונספט, תקציב, מיקום והיתכנות ושאר פרטים טכניים.

שלב ב: הצעת מחיר ותוכן – לאחר ההיכרות אנו מציעים ללקוח הצעה ובה תוכן (קונספט, קייטרינג) ותקציב

שלב ג: היכרות עם השטח – לאחר סגירת הזמנה, נערך ביקור במקום ובדיקת דרכי גישה והעמדה, כמו גם נערכים דיונים לגבי התפריט הסופי.

שלב ד: זמן לחגוג – אתם חוגגים ואנחנו מאחורי הקלעים– ביום הארוע, הפוד טראקס מגיעים עד למקום, מתמקם, מתחבר לחשמל ולמעשה מוכן לתפעול ע"י הקייטרינג. כאשר לאורך כל הזמן, יש איש תחזוקה שלנו שמלווה את הארוע לטיפול באספקת החשמל, מים וגז.

כל המוצרים שלנו מאובזרים ומצוידים באופן אינטגראלי ומקורי במפעל היצרן, כל הארונות, הציוד החשמלי, התאורה, חיבורי הגז, המים והחשמל מורכבים כמקשה אחת לפי התקנים של האיחוד האירופאי. כל פרט נוצר בהשקעה, לפי הסטנדרטים הגבוהים ביותר, תוך התאמה לתנאי נסיעה ושטח ובמראה מוקפד ואיכותי.

מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר בכדי שנוכל לספר לכם עוד על האפשריות של גלמפר. 

יוסי 054-2479323 | אילת 054-4302772

 

שם

דוא"ל

נושא

תוכן

אני מעוניינ/ת לקבל עידכונים בדוא”ל

אנא העתיקו הטקסט הזה captcha לתיבת הקלט למטה

Share